Úvod Co je to?

Co je to?

Co je to vaginální mykóza?

Vaginální mykóza je nepříjemným onemocněním vagíny, jejímž nejčastějším původcem je kvasinka „Candida albicans“. Odtud také pramení název kvasinková infekce. Některé mikroorganismy, mezi něž patří i kvasinky přežívají v určitém množství uvnitř pochvy a vytváří tzv. normální vaginální prostředí. To ženě prospívá a nečiní jí žádné problémy. Pokud se však některý z těchto mikroorganismů z nějakého důvodu přemnoží, dojde k vaginální nerovnováze, která způsobuje typické potíže.


Diskuse (5 komentářů)

zuzana, (10. 05. 2010 21:51) Reagovat
ja mam teraz jeden taky problem a ked som si precitala priznaky tak sa mi to potvrdilo. :sad:
anonymka, (04. 11. 2012 18:34) Reagovat
Ahoj, bojím se, že mám vaginální mykózu, do teď jsem nevěděla co to je.Při sexu s přítelem když jde tvrdě mě hodně bolí bříško.Poraďte prosím co mám dělat, když nechci jít na gynekologii..Děkuji
Nikolka, (14. 08. 2013 20:00) Reagovat
Ahojky,potřebuji radu asi už 2 měsice nedosáhnu orgasmu cítím jak kdyby se mi chtělo močit a bolí to,ale dříve jsem toho vždy dosáhla....a dnesk mě píchalo pod bříškem..nemám vaginální mykozu ?
petulik, (30. 10. 2013 21:58) Reagovat
proboha běžte na gynekologii tam vám dá doktor/ka léky nebo řeknou co to opravdu je.
Marko, (28. 06. 2015 00:35) Reagovat
Stay from sprays as well as other external agents which might be irritants.These are popular brands whhich might bbe easily found that may be a big help an internet ways to cure a yeast infection at home: https://www.youtube.com/watch?v=aHVrqdccUfw help remedy a candida.Although those natural cures could be very effective also,they are quite messy plus they is usually as discomfiting as being the vaginal burning and the itching. Use the ideas in the following paragraphs to assist you cope inside a better way that has a fungal infection. In true of sea salt just you should definitely fill the tub to at the least three quarter of any level.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Vaginální-mykóza.com
Kontakty