Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (268 komentářů)

Aaiho, (25. 01. 2012 15:35) Reagovat
Potřebuji poradit, tentokrát se k mykóze přidalo i pálení při močení, zatím jsem dvakrát aplikovala Jenamazol, který mi zatím vždy pomohl a jsem objednané ke gynekologovi. Přestane pálení s vyléčením kvasinek v pochvě, nebo musím ještě za praktickým lékařem kvůli močovému měchýři? Máte někdo zkušenost? Děkuji.
Gabina, (29. 01. 2012 20:47) Reagovat
Potřebovala bych poradit - nejsem si jistá jestli mám mykozu nebo ne. Měla jsem ji asi před 10 dny, dr. mi dal vag. tablety a krem, a vše zmizelo, ale teď se mi objevil nažloutlý výtok (ale jen trošku, kdybych měla barevné kalhotky, tak to snad ani nepoznám), ale docela zapáchá, tak nějak ostře. Je to mykoza? Díky předem za rady.
Alena, (12. 07. 2012 05:28) Reagovat
Může to být mykóza, ale třeba jsou to jen dozvuky té předchozí. Mykóza se mi objevuje vcelku pravidelně, tak dvakrát do roka. Celý rok mám od ní pokoj a pak ji většinu dvakrát chytnu v létě.
Markéta, (09. 02. 2012 17:35) Reagovat
Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda mykóza, která se u mě objevuje poměrně často :sad: , zda může ovlivnit hladinu cukru, ale ne v krvi ale v moči. Děkuji předem za odpověď.
Barbora, (22. 02. 2012 21:32) Reagovat
Mám strach, a tak se obracím sem.Včera večer sem měla nepříjemné svědění tam dole.Když sem se ráno šla kouknout k zrcadlu,měla jsem u pochvy cosi bílého,jako hlen,ale né až tak do slova.Neumím to popsat.Bylo to hustý a tak jsem se šla umýt.Po 6ti hodinách ve škole jsem se šla kouknout jestli se to znova objevilo a už jsem to neměla jen u pochvy,ale po celé vagíně.Dnes večer jsem vedle pysků objevila takový puchýřky. Při doteku to svědí a pak to začne bolet.Myslíte,že se jedná o vaginální mykozu? Podle toho,co tu píšete je to nejpravděpodobnější.Prosím o radu.Děkuji
snifter, (01. 03. 2012 22:41) Reagovat
Dobrý den,je mi 22let a mykozou trpím od svého prvního pohlavního styku, tedy 5let. U gynekoložky jsem každý měsíc a sestřička už tam ze mě asi má radost! Paní doktorka mi předepsala snad všechny léky, které existují (Macmiror globule, FemiVaxin tablety, Canesten globule, Fungicidin, Rosalgyn na výplach, apod). Ať to byly masti, prášky, globule na zavádění, čaje, sedací lázně, výplachy, doplňky stravy, nic nezabralo na delší dobu jak 2 týdny. U mě je tedy problém, že trpím zvýšeným stresem, který to hodně posiluje, ale na druhou stranu nekouřím, neberu antikoncepci a snažím se žít zdravě. Paní doktorka mi nabídla poslední možnou lěčbu, kterou jsem ještě nevyzkoušela - vakcínu. Jedná se o vakcínu, kterou vám vyrobí s vašeho poševního stěru ve chvíli, kdy přijdete s mykózou za lékařem. Vyrábí to speciální laboratoř (my v Praze jí máme). Zítra si pro ní jdu a věřím, že mi zabere a těchtp nechutných a otravných komplikací se nadobro zbavím.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Vaginální-mykóza.com
Kontakty