Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (268 komentářů)

Arnoštka, (27. 12. 2011 09:26) Reagovat
Je to pravda, koho trápí kvasiky, zkusí všechno. Já jsem nakonec skončila u detoxikačních čajů a wobenzymu. osobně mi přijde, že málo který gynekolog se tomuto problému věnuje s pečlivostí a to je problém! člověk chce jít pro radu a místo toho dostane několikrát za sebou antibiotika, lékař si vaší kartu uloží do šuplíku a má vystaráno. Samozřejmě nehaním všechny, ale takových je dost.
Trenirka, (12. 01. 2012 21:34) Reagovat
Chci se zeptat máte někdo zkušenosti s tím že by vaginální mykózu způsobovala hormonální antikoncepce? Ne jako přímo, ale že třeba změnila prostředí uvnitř pochvy. A zže po vysazení horm. antikoncepce se stav zlepšil.Moc děkuji za odpověď.
Maňas, (13. 01. 2012 16:23) Reagovat
Já používám na mytí Saforelle gel. Krásně zklidňuje pokožku. A když mám horší příznaky, tak i krém. Hlavně v létě, když jezdím hodně na kole.
Andy, (18. 01. 2012 09:03) Reagovat
ahoj taky mě ta mrcha trápí.. jenomže já sem protrpěla 2 angíny za sebou a měla sem hodně sníženou imunitu za rok sem měla znova 2 angíny za sebou. před 2 rokama mě začla svědět hlava ale řešit sem to začla až ted.. podle informací sem zjistila že mám mykozu po celym těle. s práškama jsem to už vzdala používám už jen přírodní prostředky mykoza už vyléza na povrch ve formě ekzému tak mažu tea tree mastí a za chvíli zmizí. tak čekám kdy mykoza zmizí úplně jen mě ta mykoza mrzí kvůli příteli. při styku je to tak strašná bolest to se nedá vydržet ale to asi víte. :sad:
Tereza, (23. 01. 2012 09:42) Reagovat
Koukám, že je tady docela dost referencí na Wobenzym a ráda bych přidala i svou. Brala jsem ho půl roku s přestávkami a k tomu jsem užívala antimykotika. Z počátku jsem měla zažívací problémy, ale ty během jednoho týdne přešly. Vřele doporučuji!
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Vaginální-mykóza.com
Kontakty