Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (268 komentářů)

Ferminka, (24. 01. 2011 20:09) Reagovat
Dobrý den.Chci se zeptat,jestli máte zkušenosti s přípravkem Candivac a pokud zabral,jak dlouho jste ho užívaly?Je mi 23 let,mykózy se mi vrací přibližně od 18 téměř pravidelně,lékař mi vždy předepíše Clotrimazol čípky,ale už jsem se odvykla tam pokaždé chodit a kupuji si v lékárně Canesten čípky.Nicméně furt se vrací a pořád dokola.Partnera už jsem léčila,jestli si to nepinkáme tam a zpět,bavlněné lehké oblečení vládne mému šatníku,používám intimní pěnu.Žádné zlepšení.Po poslední návštěvě gynekologa-v listopadu(kterému předcházel zánět)-jsem si na jeho radu koupila právě Candivac.Řekl mi,že když mi udělá stěry,o které se konkrétně jedná,že to stejně bude informace k ničemu,protože ATB,kt.se nasazují,jsou širokospektrální.Candivac se bere se 10 dní,pak 20 ne,takhle 3 krát dokola.Už jsem si myslela,že to bude ok, budu tento týden brát posledních 10 tablet,zase jsem ale tam, kde jsem byla v listopadu před prohlídkou.Nemáte někdo zkušenost,jestli má smysl zkusit brát ještě jedno balení?
Sylvie, (29. 01. 2011 10:42) Reagovat
Dobrý den, byla jsem u léčitelky, která mi řekla, že na mykozu a plísně doporučuje ty Far-IR anionvé vložky. Zkoušela jejich účinnost a říkala, že je doporučuje. Tak jsem je koupila a zatím jsem problémy neměla, tak uvidím. :-)
Lucie, (04. 02. 2011 15:16) Reagovat
Dobrý den, měla bych takový dotaz. Je mi to až trapné ale bojím se stim za vlastní gynekoložkou. Nejsem si jistá jestli se to týká vaginální mykózy, ale při vchodu do pochyv mám takové pupínky, když to nahmatám je to jako stroupky. Nevíte co to může být?
Alenka, (10. 09. 2011 09:33) Reagovat
Slecno Luci e,tak tak se projevuje mykoza. Ty pupinka a oteceni je velice neprijemne vim. No nejlepsi kdyz zajdete ke gynekologovi. Muze dojit i k podrazdeni mocove trubice je to bolestivejsi.Snazim se to lecit ale nedari se mi to.
Helca33, (08. 02. 2011 12:36) Reagovat
Dobrý den všem...posílám Vám reference jako inspiraci, píše tam jedna zákaznice právě o bazénu, že se potíží zbavila...už jsem sůl zkusila, používám ji měsíc a je fakt dobrá, přestal mi i výtok, který se občas objevoval- http://www.gynekologicka-sul.cz/reference/
Marie, (14. 02. 2011 16:51) Reagovat
Dobrý den, doporučuji www.anionlove.cz. Pomohou vám vložky, na které je vynikající odezva, co se týče zánětů, únavy. Při dlouhodobém užití se budete cítit lépe.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vaginální-mykóza.com
Kontakty